Warianty

Jeśli zastanawiasz się nad ubezpieczeniem na uczelni, w szkole, ubezpieczeniem podczas letnich i zimowych wyjazdów turystycznych, ubezpieczeniem podczas wyjazdów zagranicznych na naukę, staż czy do pracy,  szukasz atrakcyjnych promocji w trakcie zakupów w różnych sklepach, kinach czy basenach – Karta Planeta Młodych będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

Karta ma aż 10 wariantów do wyboru, wśród których każdy znajdzie idealnie dopasowany do jego potrzeb!

Wariant Classic - idealny jako alternatywa dla ubezpieczenia na uczelni, jeśli nie zamierzasz wyjeżdżać za granicę. W karcie zawarte jest Ubezpieczenie NNW w trakcie amatorskiego uprawiania sportu( w tym narty i snowboard)

Wariant Classic Sport - podobnie jak Classic świetna alternatywa dla ubezpieczenia na uczelni. Wariant dla osób aktywnie uprawiających sport (w klubach, sekcjach, biorących udział w zawodach i obozach kondycyjnych) oraz sporty wysokiego ryzyka i sporty ekstremalne. Karta zawiera ubezpieczenie NNW na terenie Polski.

Wariant Travel – idealny jeśli dużo podróżujesz, wybierasz się na zagraniczną wymianę, staż czy do pracy. W karcie zawarte  jest ubezpieczenie KL, które pokryje koszty leczenia za granicą *. W Wariancie Travel zawarte jest również ubezpieczenie NNW oraz OC, które działają na terenie Polski jak i za granicą*. Jeśli często wyjeżdżasz na narty i zależy Ci na pełnej ochronie na stoku, ten wariant będzie dla Ciebie optymalny.

Wariant Travel Sport – podobnie jak Wariant Travel obejmuje Ubezpieczenie KL na całym świecie* oraz NNW i OC w Kraju i za granicą* .  Zakres Karty jest dodatkowo rozszerzony o uprawianie sportów wysokiego ryzyka i sportów ekstremalnych oraz wyczynowe uprawiane sportu. Będzie idealny  masz zamiar wziętość udział w wyprawie czy ekspedycji. Jeśli planujesz treking w Himalajach, ten wariant będzie dla Ciebie optymalny.
* nie obejmuje terytorium USA i Kanady

Wariant Travel Vip i Wariant Travel Sport Vip to warianty Travel i Travel Sport rozszerzone o terytorium Kanady i Stanów Zjednoczonych.

Wykupując Kartę Planeta Młodych, jesteś chroniony ubezpieczeniem przez 365 dni, 24h/dobę.

Jednym słowem, każdy znajdzie dla siebie najbardziej odpowiednie ubezpieczenie. Dodatkowo wszystkie warianty Karty mają dostęp do tego samego systemu zniżek!